نقد و بررسی انیمیشن ترول ها 2 Trolls World Tour

  • توسط admin
  • اردیبهشت 25, 1399
  • 0

شخصیت های انیمیشن ترول ها 2 از کجا آمدند

انیمیشن تور جهانی ترول ها  یا همان انیمیشن ترول ها 2 دنباله‌ای شاد و مفرح از قسمت اول آن، ترول ها 1 محصول سال 2016 است. البته سال 2017 هم یک قسمت ویژه کوتاه به مناسبت کریسمس با عنوان تعطیلات ترول ها پخش شد.

این قسمت جدید محصول سال 2020 است. از همان چند دقیقه‌ی اول تماشای انیمیشن ترول ها 2 شخصیت‌های دوست داشتنی آن را می‌توانید در حال رقص و پایکوبی ببینید و این جمله معروف را از آنها بشنوید که «ترول‌ها می‌خواهند خوش بگذرانند» این انیمیشن شیرین و دوست داشتنی خوراک ایام خانه‌نشینی در نتیجه کرونا است تا دوباره رنگ شادی را به خانه‌ها برگرداند.

انیمشین ترول ها 2 چرا این قدر محبوب شد

با اینکه انیمیشن ترول ها 1 در گیشه فروش خوبی داشت، سازندگان انیمیشن ترول ها 2 برعکس سایر استودیوهای فیلمسازی، منتظر تمام شدن ایام قرنطینه و بازگشایی مجدد سینماها نشدند و برای روحیه دادن به مردم (خصوصا کودکان) نسخه‌ی دیجیتالی این انیمیشن را به صورت مجازی اکران کردند. شاید تور جهانی ترول ها به اندازه‌ی قسمت اول آن تازه و جذاب نباشد اما بی‌نهایت دوست داشتنی است و موسیقی و صداگذاری آن نه تنها کودکان بلکه بزرگسالان را نیز جذب می‌کند.

انیمیشن ترول ها 1 که در سال 2016 پخش شد بیشتر محدود به جامعه‌ای بود که در آن زندگی می‌کنیم اما در این قسمت ملکه «پاپی» و «برنچ» شهرهای مختلفی را زیر پا می‌گذارند، با قبایل مختلف موسیقی آشنا می‌شوند و قرار است مشکلی در مقیاس بزرگتر را حل کنند. پاپی اکنون ملکه شده و برنچ همچنان در مخفیگاه زیرزمینی‌اش زندگی می‌کند و هنوز با هم تفاوت‌های زیادی دارند.

در قسمت قبل ترول ها را در یک جامعه‌ی کوچکتر دیدیم اما این بار آنها می‌دانند که عضو جامعه ‌بزرگتری هستند. به این صورت که روزی رشته‌های موسیقی همه‌ی ترول‌ها یعنی پاپ، تکنو، کانتری، هاردراک، فانک و کلاسیک روی یک ساز بودند و آنها در کنار هم زندگی می‌کردند اما به مرور تفاوت‌ها باعث جدایی آنها شد.

بیشتر بخوانید  انیمیشن حلقه : آموختن احترام به تفاوت ها

در این انیمیشن ترول ها 2 با شخصیت‌های جدیدی آشنا می‌شویم. یکی از آنها ملکه «بارب» است که در نظر دارد همه‌ی رشته‌ها را از سبک‌های مختلف موسیقی بدزدد و بعد از نواختن یک قطعه نهایی همه را زیر پرچم راک، به زامبی‌های راک تبدیل کند. اما پاپی همیشه شاد و خندان داستان نظری متفاوت دارد. او می‌گوید که ترول ها با وجود تفاوت‌هایش باز هم می‌توانند در کنار هم زندگی کند. از آن سو برنچ بدبین عقیده دارد که این قضیه باعث درگیری و جنگ می‌شود.

انیمیشن تور جهانی ترول ها را از کجا تماشا کنیم

به طور کلی پیام انیمیشن ترول ها 2 پیدا کردن موسیقی درون هر شخص است اما در شلوغی موسیقی و سبک‌ها کمرنگ شده است. ترول ها 2 پر از قطعه‌های موسیقی شناخته شده از سبک‌های مختلف موسیقی است که هرکدام معرف سبک خود هستند. همچنین خواننده‌های بزرگ و درجه یکی مثل «آزی آزبورن»، «کلی کلارکسون» و «جاستین تیمبرلیک» برای آن صداپیشگی کرده‌اند. انیمیشن ترول ها 2 را هم اکنون می‌توانید در سایت یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید.

منبع: usatoday

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از مطالب وبلاگ با ذکر منبع مجاز است