معرفی انیمیشن دردسر Trouble ، از زندگی در ناز و نعمت تا بی خانمانی

  • توسط admin
  • اردیبهشت 7, 1399
  • 0
معرفی انیمیشن دردسر

انیمیشن کمدی و خانوادگی Trouble دردسر نیمه دوم سال 2019 پخش شد. این انیمیشن، زندگی یک سگ به نام «دردسر» را قبل و بعد از مرگ صاحبش نشان می‌دهد. او که به زندگی راحت و مرفه عادت کرده حالا با چالش‌های جدیدی پیش رو است. این انیمیشن، حدود دو ماه بعد از انیمیشن زندگی پنهان حیوانات خانگی 2 اکران شد و موضوعش مثل آن از زاویه دید یک سگ خانگی است.

انیمیشن دوبله فارسی زندگی پنهان حیوانات خانگی 1 و 2 را می‌توانید از سایت و اپلیکیشن ویزور تماشا کنید.

آنونس انیمیشن دردسرTrouble

خلاصه داستان انیمیشن دردسر

در یکی از اتاق خواب‌های یک خانه‌ی خیلی بزرگ و زیبا، سگی به نام دردسر Trouble زندگی می‌کند. او خدمتکار دارد و خیلی لوس و نازپرورده است. صاحبش خانم مسنی است که در آن خانه تنها زندگی می‌کند. «دردسر» همدم و شریک زندگی او است. آنها با هم به خرید می‌روند و سر یک میز غذا می‌خورند. یک خدمتکار هرروز «دردسر» را بیدار می‌کند، او را تمیز و آراسته می‌کند و بعد به سوی خانم خانه می‌فرستد.

یک روز صبح که «دردسر» دوان دوان از اتاقش بیرون می‌آید و از روی پله‌ها پایین می‌پرد به امید اینکه مثل هرروز صاحبش منتظرش است. اما روی زمین می‌افتد. خانه شلوغ و پر رفت و آمد شده و کسی به او توجه نمی‌کند. او به گوشه‌ای می‌رود و منتظر می‌ماند تا خدمتکار به او رسیدگی کند. اما باز هم خبری از کسی نیست. چیزی که «دردسر» نمی داند این است که، خانم خانه از دنیا رفته است.

از آن طرف، یک زن و مرد جوان با اتومبیلی فرسوده از راه می‌رسند. آنها برادرزاده‌های خانم هستند. آنها از دیدن خانه که به بزرگی یک قصر است هوش از سرشان پریده و از بدو ورود شروع می‌کنند به قیمت‌گذاری وسایل خانه و در حالی که تظاهر می کنند اندوهگین هستند، وارد خانه می‌شوند. آنها از همان ابتدا تصمیم می‌گیرند تمام وسایل عمه درگذشته خود را به همراه تصاویری که از او در خانه هست و هرچیزی که ارزشی برای فروختن ندارد به عنوان زباله دور بریزند.

بیشتر بخوانید  انیمیشن گرگینه ها ؛ داستانی جدید از دنیای جادو

هنگامی که کامیون جلوی مشغول باز زدن وسایل است، «دردسر» متوجه می‌شود که یک نفر دارد اسباب‌بازی‌هایش را به درون کامیون می‌برد. او ناراحت می‌شود و به دنبال آنها در کامیون می‌رود. به این ترتیب او از خانه‌ی امنش دور می‌شود. از طرفی دیگر همان روز وکیل خانواده با آن زن و مرد تازه وارد جلسه می‌گذارد تا وصیت‌نامه را بخوانند. در وصیت‌نامه آمده، در صورتی به آنها ارث تعلق می‌گیرد که با سگ خانه یعنی «دردسر» دوست شوند و رابطه خوبی داشته باشند. در غیر این صورت هیچ چیزی به آنها نمی‌رسد.

وکیل برای انجام این کار، به آنها چند روز فرصت می‌دهد. مشکل اینجا است که دیگر سگی در کار نیست و آنها باید او را پیدا کنند. البته اوضاع برای «دردسر» هم خوب پیش نمی‌رود. او در میان راه از کامیون بیرون می‌افتد و حالا این سگ نازپرورده باید برای بقا در طبیعت تلاش کند…

انیمیشن دردسر Trouble را می توانید به زودی از وب سایت ویزور تماشا کنید. انیمیشن جذاب دیگری که موضوع آن بازیگوشی های حیوانات یک مزرعه است، انیمیشن بره ناقلا فارماگدون است. شما می توانید این انیمیشن را نیز از وب سایت ویزور دانلود و تماشا کنید.

این انیمیشن کمدی و خانوادگی برای گروه سنی بالای 6 سال مناسب است.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از مطالب وبلاگ با ذکر منبع مجاز است