هتل ترانسیلوانیا ٣ (Hotel Transylvania 3: Summer Vacation)

  • توسط admin
  • اسفند 3, 1398
  • 0

یکی از انیمیشن‌های دنباله‌داری که تابستان گذشته حسابی گل کرد، انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ٣ (Hotel Transylvania 3: Summer Vacation) بود. دوبله فارسی انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ٣ را می‌توانید در سایت و اپلیکیشن ویزورکیدز تماشا کنید.

آنچه در ٢ قسمت قبل هتل ترانسیلوانیا اتفاق افتاد

*خطر لو رفتن داستان برای کسانی که هنوز قسمت اول و دوم را ندیده‌اند*

در قسمت اول که سال ٢٠١٢ پخش شد، دراکولا را دیدیم که به تنهایی دخترش «میویس» را در هتلی در ناکجاآباد و در میان دیگر هیولاها بزرگ کرده است. حالا «میویس» دختری نوجوان است و دلش ماجراجویی می‌خواهد. با ورود پسری به نام «جاناتان» به دنیای آنها، همه چیز تغییر می‌کند. چون «جاناتان» انسان است، دراکولا در ابتدا او را در جمع خودشان نمی‌پذیرد اما وقتی متوجه علاقه دخترش به او می‌شود ورق برمی‌گردد. در قسمت دوم که ٣ سال بعد منتشر شد، میویس و جاناتان ازدواج می‌کنند و بچه‌دار می‌شوند. دراکولا که حالا نوه‌دار شده کنجکاو است بداند که آیا این کودک جدید هم مثل خودش دراکولا می‌شود یا نه. در این میان میویس که همه‌ی عمرش را در هتل گذرانده مایل است به دنیای بیرون سرکی بکشد که این باعث دلخوری بین او پدرش می‌شود.

خلاصه داستان انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ٣ (Hotel Transylvania 3: Summer Vacation)

در قسمت سوم هتل ترانسیلوانیا ٣ که سال ٢٠١٨ منتشر شد می‌بینیم که دراکولا بعد از رفتن دخترش تنها شده است. بنابراین میویس تصمیم می‌گیرد پدرش را با یک کشتی کروز به تعطیلات ببرد. دراکولا که در ابتدا سخت مخالف رفتن است، بعد از دیدن ناخدای کشتی نظرش عوض می‌شود. او یک دل نه صد دل عاشق ناخدا اریکا می‌شود غافل از اینکه اریکا از نواده‌های «ون هلسینگ» دشمن قسم خورده‌ و شکارچی دراکولا است و قصد جانش را دارد. حالا اعضای خانواده و دوستان دراکولا باید برای حفظ جانش تلاش کنند. این انیمیشن جزو بهترین‌ انیمیشن‌های ٢٠١٨ بود.   

بیشتر بخوانید  برترین کمپانی های انیمیشن سازی دنیا را بشناسید
Hotel Transylvania 3

بعد از تماشای هتل ترانسیلوانیا

بعد از تماشای هتل ترانسیلوانیا ٣ با کودک درباره‌ی عشق و خانواده صحبت کنید. همچنین از کودک بپرسید که چرا انیمیشن‌هایی که درباره‌ی هیولاها است را دوست دارد؟ آیا هیچ کدام از این هیولاها برایش ترسناک هستند؟

از کودک بخواهید درباره‌ی شخصیت‌های اصلی انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ٣ صحبت کند. از اینکه هر کدام چه نقطه قوتی دارند و این قدرت چطور به کار آنها آمده؟ از کودک بخواهید این قسمت را با دو قسمت قبلی مقایسه کند و بپرسید دوست دارد قسمت چهارمی هم در کار باشد؟

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از مطالب وبلاگ با ذکر منبع مجاز است